GRIBI ATSVAIDZINĀT SAVAS ZINĀŠANAS PAR HIGIĒNAS PRASĪBĀM DARBA VIETĀ? IELŪKOJIES WEBAPMACIBA.LV UN IEGŪSTI ZINĀŠANAS PĀRIS STUNDU LAIKĀ.

webapmaciba.lv 11Strādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Kopumā, Web lapu apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu.
Ja arī Tu vēlies uzsākt apmācību kursu, Tev atliek vien reģistrēties. Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti, pārtikas higiēna un aizsargātība kā arī citas tēmas (https://webapmaciba.lv/minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma). Lai uzsāktu apmācības, pēc reģistrēšanās ir jāielogojas apmācību vidē, izmantojot iepriekš nodotos lietotāja datus. Visu apmācību varēsiet veikt gan uzreiz, gan vairākos piegājienos. Tas nozīmē, ka saglabātie dati netiks zaudēti! Lai atsāktu apmācību, Tev atliks tikai atkārtoti ielogoties sistēmā.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv nodrošina darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības internetā, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu 30 dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Vēlies iegūt zināšanas par higiēnu darba vietā? Vēlies iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi pilnvērtīgs darbinieks pārtikas aprites uzņēmumos? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir saprotams un izdevīgs veids iegūt visu nepieciešamo! Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši nepieciešamās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!

Comments are closed.