FN-SERVISS – , IR UZTICAMS SABIEDROTAIS TAVAI DROŠĪBAI.

fnserviss.lv speciālists drošības jautājumosNepieciešams atsvaidzināt savas zināšanas darba aizsardzībā? Vēlies uzzināt, kas jauns ugundrošībā? Izvēlies FN – Serviss piedāvātos pakalpojumus Tu vari pieteikties gan intruktāžām par sev vēlamo tēmu, gan praktiskajām nodarbībām, lai teorijā apgūto uzreiz spētu arī pielietot dzīves situācijās, ja tas nepieciešams.

Kas attiecas uz vides aizsardzību, FN – Serviss piedāvā iepazīties ar dažādiem absorbentiem, to īpašībām un priekšrocībām. Tāpat, FN – Serviss piedāvā bezmaksas absorbentu produktu prezentācijas, kurām pieteities var ikviens, gan esošais, gan topošais klients. Prezentācijas laikā zinoši speciālisti praktiski nodemonstrēs to iedarbību un izvērtēs konkrētā uzņēmuma tehnoloģisko procesu, lai piedāvātu vispiemērotākos un labākos vides aizsardzības produktus. Tik pat svarīgi kā rūpēties par vidi, ir rūpēties par darba vietu. FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Riska faktoru noteikšanā tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, anketēšanu. Pēc šādas riska novērtēšanas, FN – Serviss speciālisti nosaka riskam pakļautās vietas vai darba veidus, kuros nepieciešams veikt aizsardzības pasākumus. Tāpat, tiek izstrādāts aizsardzības pasākumu plāns, kas nosaka gan to īstenošanas termiņus, gan atbildīgās personas. Pēc riska pārbaudes tiek sagatavoti arī nepieciešamie dokumenti, piemēram, profesiju vai amatu saraksts, kurā nodarbinātie pakļauti kaitīgiem darba vides faktoriem.

Neatkarīgi no tā, esi jauns darbinieks, vai uzņēmumā esi nostrādājis jau vairākus gadus, ikvienam nepieciešams atkārtot jau zināmās lietas gan par darba drošību, gan par ugunsdrošību. Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. Izvēloties darba aizsardzības instrukcijas, varēsi iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, darba vides riska faktoru ietekme uz drošību un veselību.

Ne tikai darba drošība ir svarīga, bet arī ugunsdrošība. Ugunsdrošības instruktāžā ietvertas tādas tēmas kā ugunsdrošības situācijas raksturojums Latvijā. FN – Serviss piedāvā ne ikai instruktāžas, bet arī praktiskās nodarbības. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai! http://fnserviss.lv/instruktaza-darba-aizsardziba/

Lai Lai izmēģinātu FN-Serviss piedāvātos pakalpojumus, Tev jāieskatās www.fnserviss.lv, kur Tu atradīsi gan visu pakalpojumu aprakstus, gan varēsi aplūkot e-veikalu, lai nepieciešamības gadījumā preces iegādātos uzreiz! Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. Kvalitāte, drošība un pieejamība – tādi ir pakalpojumi no FN-Serviss!

Comments are closed.