Ērta un draudzīga Jūsu budžetam – telšu īre

Ikvienam, kas kādreiz ir plānojis pasākumu, labi saprotams, cik ļoti lietderīgs ir pasākumu aprīkojuma serviss, kuram varēs uzticēties. Tad, ja Jūsu pasākums norisinās ārpus telpām, tad īpaši noderīga Latvijas laika apstākļos būs telšu noma pasākumiem. Šajā adresē http://akurats.com/lv/teltis būs pieejami vairāki telšu apraksti, taču kas ir jāņem vērā, ja vajadzīgas teltis pasākumiem?

Telšu noma pasākumiem – gan maziem, gan lielākiem

Tādā gadījumā, ja tiek plānota telšu īre, svarīgi ir apzināties pasākuma uzdevumu. Tad, ja telts īre ir nepieciešama aktīviem svētkiem, tad tā pārsvarā veiks tik vien atbalsta funkciju. Taču, tad, ja telšu īre vajadzīga kāzām, tādā gadījumā nepieciešams rēķināties ar faktu, ka teltij būs jāpsargā it visi kāzu ciemiņi. Piemēram, teltis pasākumiem, kas tik vien pa pusei norisināsies teltī var būt mazākas, turpretīm teltis pasākumiem, kuri pilnā apmērā norisināsies zem nojumes, ir nepieciešamas ietilpīgākas. Visādi telšu veidu piedāvājumi pieejami šeit: http://akurats.com/lv/teltis.

Telts īre atkarīga no nepieciešamās platības

Nākamā lieta, kas jāizpēta pirms ir pieteikta telts īre, ir telšu izmēri un formas. Profesionāls pasākumu aprīkojuma serviss ļaus atrast labāko risinājumu, piedāvājot, piem., apvienot vairākas teltis kopā, lai izveidotu Jums atbilstošo izmēru. Visdažādākos standarta lielumus un piemērus varēsiet redzēt te: http://akurats.com/lv/teltis.

Vajadzīga uzstādīšana – jāatrod kvalitatīvs pasākumu aprīkojuma serviss

Kas ir izdevīgi, telšu īre nāk ar salikšanu, tāpēc pašam nevajag to salikt un izjaukt. pieredzējuši darbinieki nodrošinās to, ka Jūsu teltis pasākumiem jebkurā gadījumā arī būtu labā tehniskajā kārtībā. Telšu noma pasākumiem ir arī viens no servisiem, kuru nodrošinās profesionālais uzņēmums “Akurāts” mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Uzņēmums tāpat arī nodrošina, ka telts īre nāks kopā arī ar atvešanu un salikšanu.

Ne vien teltis pasākumiem, bet pārējais serviss

Pasūtot telšu īri no nozares profesionāļiem, piemēram, šeit http://akurats.com/lv/teltis, varēsiet būt droši, ka telšu īre nav svētku ogrnizēšanai nepieciešamais serviss, kuru piedāvās uzņēmums. Tādējādi telts īre lieliski ies kopā ar tādiem pakalpojumiem kā piemēram, galdu, krēslu vai grīdas nomu.
Aprīkojuma servisa Akurāts mājaslapas telts nomas apakšsadaļā : http://akurats.com/lv/teltis/atrodiet sev nepieciešamo un izbaudiet svinības bez liekām raizēm!

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.