ELEKTRIĶA UN SANTEHNIĶA PAKALPOJUMI – LUCIDA.LV

logu mazgāšana lucida.lvLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijā.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī veic telpu tīrīšanu. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā atrodama informācija par dažādiem uzkopšanas servisiem, ir vērts tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izmaksām. Lucida savus klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza uzkopšana jūtami ietaupa naudas līdzekļus, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana būs uzticēta servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus sniegs profesionāli speciālisti. Namu apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad nepieciešama palīdzība.

Piemēram, ja ir iecere veikt remontu, ziniet, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu vajadzīgo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāsatraucas par vajadzīgo aprīkojumu remonta veikšanai.

Savukārt, ja rodas problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās pieredzējuši elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo nav daudz cilvēku, kas spētu saviem spēkiem salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās telpas ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder. Bet īpašuma drošību garantēt spēs apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez attiecīga darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams iegādāties visu vajadzīgo – jakas, bikses, halātus, puskombinezonus vai kombinezonus un citu darba apģērbu.

Lucida darbinieki ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar modernākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/logu-mazgasana/

Comments are closed.