DZĪVO BEZ RŪPĒM AR SMSCREDIT.LV!    

sms aizdevumi smscreditSteidzami vajadzīga nauda? Šo problēmu atrisinās SMScredit.lv – ērtākais aizdevums Latvijā!

 Šis ātro kredītu sniedzējs ir lielākais šāda veida kredītu aizdevējs ar starptautisku pieredzi un plašu klientu loku. Šeit iespējams aizņemties jebkuru naudas summu no 5 līdz 425 EUR, uz ieplānoto laiku līdz vienam mēnesim.

Ātrie kredīti ir ļoti plaši izmantots veids īstermiņa finansiālu problēmu atrisināšanai, jo reģistrēšanās un kredīta noformēšana notiek interneta vidē. Kas ļauj klientam ieekonomēt laiku un naudu ceļam, dodoties uz kredītdevēja filiāli, kā arī iegūt finansiālos līdzekļus pavisam ātri. SMScredit.lv tas iespējams pat desmit minūšu laikā (98% gadījumu). Mobilās tehnoloģijas aizdevumu izsniegšanā paver iespēju aizņemties ātro kredītu, nosūtot SMS (īsziņu).

SMS kredīts pieejams ikvienā vietā Latvijā, kur vien strādā mobilais tālrunis vai  pieejams internets. Jāizpilda tikai 3 pavisam vienkārši soļi – piereģistrējies, izvēloties kredīta naudas summu un termiņu, apstiprini jaunizveidoto profilu – un pavisam īsā laika posmā nauda būs ieskaitīta norādītajā kontā! Piesakot kredītu internetā, nepieciešams reģistrēties tikai vienu reizi, kas aizņems tikai pāris minūtes! Prasīto informāciju kredītaizdevējam vari nodot vai nu pazvanot vai aizsūtot īsziņu . Būtisks aspekts ir tas, ka pirmais kredīts ir saņemams bez maksas! Atdod tieši tik, cik paņēmi! Nekādas starpniecības maksas, nekādu procentu maksājumu!

Nepieciešams ātrais aizdevums? SMScredit.lv tev nodrošinās lieliskas šā pakalpojuma veida priekšrocības, kā ātra, ērta un vienkārša piereģistrēšanās, kas izdarāma jebkurā diennakts stundā, tūlītēja aizņēmuma pieteikuma izvērtēšana un piešķiršana, iespēja paildzināt paņemtā kredīta atmaksas periodu, zema maksa par aizdevuma izmantošanu, profesionāla klientu apkalpošana. Lai iegūtu naudas aizdevumu, nav nepieciešams ne galvojums, ne ķīla, ne izziņa no darba vietas. Atšķirībā no citiem pakalpojumu veidu devējiem, SMScredit.lv ļauj atlikt kredīta atmaksu, iemaksājot aizņemtajai summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Bez tam šai aizdevējiestādei ir dažādas kredīta atmaksas iespējas – ar bankas, internetbanka, Pasts, Narvesen starpniecību.

Par SMScredit popularitāti un sasniegumiem liecina fakti, ka visā Eiropā to izvēlas jau 3.5 miljoni klientu. Uzņēmums augstu vērtē savu klientu izvēli par labu SMScredit.lv un aizvien tiecas uzlabot savus pakalpojumus un vairot klientu priekšrocības. Šis uzņēmums pauž pārliecību, ka itin visiem finanšu darījumiem jābūt vienkāršiem, ērtiem un pārskatāmiem, kā arī pieejamiem pavisam vienkāršā tiešsaistes platformā un jebkurā diennakts laika posmā. SMScredit ir domāts mūsdienīgiem cilvēkiem!

Comments are closed.