Dūmu detektori un citi ungunsdrošības risinājumi

dūmu detektorsTie, kuriem, pildot darba pienākumus, nepieciešams darba apģērbs, zina, cik nozīmīgi ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja vēlies atrast, kur pieejams darba apģērbs, kas atbilst tieši Tavām prasībām, apskati FNServiss.lv piedāvājumu, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka lielisks darba apģērbs palīdz palielināt darba ražīgumu, izvairīties no traumām un rada labu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv piedāvātais darba apģērbs.

FNServiss.lv būs labs risinājums arī , ja nepieciešams parūpēties par drošību uzņēmumā. Šī uzņēmuma piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi ir svarīgi arī tad, ja Tavu uzņēmumu sola apmeklēt darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par ugunsdrošību, nodrošinot modernākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažāda veida apmācības , kā arī cita veida pakalpojumus. Ir padomāts arī par ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv nopērkamais dūmu detektors būs noderīgs gan uzņēmumos, gan mājokļos. Piedāvātie dūmu detektori ir pieejami dažādās krāsās. Gādā par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta. Uzzini vairāk šeit!

Piedāvājumā ne tikai dūmu detektors, bet arī cita veida aprīkojums, kas gādās par drošu darba vidi. Uzņēmuma speciālisti sniegs padomu , kā arī ļaus rast atbilstošāko risinājumu. Pie FNServiss iespējams saņemt arī vajadzīgās instrukcijas un apmācības.

DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBA KOPĀ AR FNSERVISS.LV

Vēl viena sfēra, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir nozīmīga, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību velta savu darbinieku labsajūtai un drošībai, iegūst augstākus rezultātus biznesā. Saskaņā ar likumdošanu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī noalgot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šo pakalpojumu piedāvā arī FNServiss, kas izstrādās darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, ja būs iesaistīta valsts darba inspekcija.

Vēl viena sfēra, kuru pārstāv Fnserviss.lv – vides aizsardzība. Piedāvājumā ne tikai konsultācijas, bet arī dažādi absorbenti , kā arī to bezmaksas prezentācijas.

FNServiss – viens no vadošajiem drošības sfēras uzņēmumiem ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs, kas efektīvi palielinājis tirgu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – zinoši speciālisti, kas ar savu inovatīvo pieeju un atvērto komunikāciju spējuši padarīt drošību par mūsdienīgu ikdienu.

Neatkarīgi no tā, vajadzīgs darba apģērbs, dūmu detektors vai kāds cits efektīvs risinājums darba aizsardzības un ugunsdrošības sfērā, fnserviss.lv spēs palīdzēt! Parūpējies par drošību kopā ar fnserviss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta!

Comments are closed.