DAVANUSERVISS.LV – LIELĀKAIS DĀVANU VEIKALS LATVIJĀ

oriģināla dāvanaDāvanuServiss.lv ir lielākais dažādu aktivitāšu dāvanu karšu veikals Latvijā ar prasmīgu dāvanu ekspertu komandu, kas palīdzēs Tev un Taviem draugiem atrast oriģinālas dāvanas, kas atstās perfektus iespaidus! DāvanuServiss.lv darbojas jau vairāk nekā 5 gadus un tika atvērts kā ActivityGifts filiāle.

DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir vairāki simti dažādu oriģinālu dāvanu ikvienai dzīves situācijai. Meklē dāvanas dzimšanas dienā, vārda dienas dāvanas, dāvanas vīrietim, romantiskās dāvanas vai ko speciālu – šokolādes masāžas, braucienu ar jahtu vai kvadraciklu – ieskaties!

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana parasti sagādā lielas problēmas, jo īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē vienai un tai pašai personai gadu no gada. Ja gatavojies doties uz interesantu tematisko dzimšanas dienas ballīti, vai varbūt nopietnu jubilejas balli, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – atceries, ka vārds ir daļa mūsu personības, ir ļoti patīkami, ka citi cilvēki to atceras un apsveic ar kādu īpaši atbilstošu dāvanu. DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem oriģinālu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem ikviens atradīs to īpašo dāvanu!

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Gan aktīviem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (lidojums ar deltaplānu virs Rīgas, lēciens ar gumiju, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (alus, vīna, uzlējumu pagatavošanas kursi, klubu pokeru spēles apmācība, paukošanās apmācība u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši YOLO bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Ikviens vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tādēļ ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies piemērotāko dāvanu.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! Diezvai kur citur ir pieejams plašāks klāsts ar romantiskām dāvanām – romantiskas vakariņas, skaistuma procedūras, nakšņošana labākajās viesnīcās Latvijā un ārpus tās!  Romantiskas dāvanas vari izbaudīt visā Latvijā, vietās kā Žagarkalns, Baltvilla, Mālpils muiža, HOTEL ARKADIA, Fontaine u.c. Gatavojies svētkiem jau laikus vai pārsteidz mīļoto vienkārši tāpat, uzdāvinot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskai atpūtai divatā.

Pasūtīto dāvanu karti var saņemt kā eDāvanu e-pasta veidā, kā dāvanu karti, saņemot to DāvanuServiss.lv birojā, pa pastu/ar kurjeru vai izvēloties kā dāvanu komplektu, kas iekļauj sevī vairākas izklaides, no kurām dāvanas īpašnieks var izvēlēties sev tīkamo!

Comments are closed.