DĀVANU KARTE JUBILEJĀS

davanuserviss.lv davanu kartesKo uzdāvināt jubilejās? Neskaitāmas idejas tavai izvēlei . Tradicionālo dāvanu vietā dod priekšroku emociju rosinošām dāvanām. Internetā vari atrast vairākas interesantas un oriģinālas dāvanas svētkos atšķirīga rakstura un dzīvesstila cilvēkiem:

Interesanti ceļojumi un aktīvā atpūta

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti ģimenēm un kopā ar kolēģiem, iegūstot plašu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Ģimeni saliedējošs un ļoti interesants pasākums ir dažādas ekskursijas, kas lieti būs noderīgs vecāku brīvdienu laikā. Interesanta dāvana adrenalīna cienītājiem ir brauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

Dāvana sirsnīgiem brīžiem

Burvīga relaksācija divatā atvaļinājumā atļaus piemirst ikdienišķās nebūšanas un kopā mīļi aizvadīt atpūtu. Tuviniekiem lieliska dāvana svētkos būs hobija nodarbību apmeklējums. Dāvana it visos svētkos ir sajūsmas pilns brīdis.

Valdzinošas dāvanas ģimenēm

Gatavojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu variantos. Karikatūras, fotosesija dabā vai fotosalonā, visādas piedzīvojumu takas un nedēļas nogales relaksācija. Šīs ir pāris no izdevībām, kā pamainīt pierasto dāvanu sagādāšanas ritmu. Negaidīta dāvana sniegs neaptveramu sajūtu gammu un radīs patīkamu svētku noskaņu.

DĀVANU KARTE JUBILEJĀS

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte visos notikumos. Lai arī šķiet, ka tā ir pliekana un bezpersoniska dāvana, tā sniedz iespēju pašam iegādāties sev ilgi gribēto. Dāvanā dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt absolventu, bērnus, kā arī radiniekus. Lai dāvanu kartes radītu pārsteigumu, pirms tam to oriģināli iesaiņo.

Tas ir ātrs variants jautājumā, ko uzdāvināt vecākiem, vīram, labam draugam, draudzenei, kāzu jubilejā u.c. zīmīgās dzīves jubilejās.

Ja esi nolēmis iegādāties dāvanu karti, lai iepriecinātu kādu savu tuvinieku ienāc – Davanuserviss.lv mājas lapā!

 

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.