DAUDZVEIDĪGS SPORTA PREČU KLĀSTS – 1A.LV

interneta veikals 1a.lvJa gribi atsākt sportiskas aktivitātes, būs vajadzīgs sporta inventārs.

*Iegādājies sporta aprīkojumu iemīļotākajam sporta veidam gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Sporta preces florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;

*Preces sporta zālei, kas atļaus atrast sev piemērotāko inventāru. Treniņu centram ir vajadzīgi trenažieri, dažādi svaru stieņi ar diskiem, hanteles roku treniņiem u.c.

*Sporta preču klāstā arī aksesuāri (sporta somas, daudzfunkcionāli rokas pulksteņi utt.).

Viss nepieciešamais mājokļa vai biroja ērtībām, sava iemīļotā sporta aktivitāšu inventāra un sadzīvē vajadzīgo tehnikas pirkšanu vari veikt interneta veikalā. Garantēts laika ietaupījums un lētākas cenas nekā tirdzniecības vietās.

PRECES DZĪVESVIETAS UN BIROJA ĒRTĪBĀM

Sadzīves iekārtas virtuvei un vannasistabai

Interneta veikala daudzveidīgajā piedāvājuma klāstā var sameklēt sadzīves tehniku dzīvesvietas labierīkošanai.

Sava mājokļa virtuves un vannasistabas labiekārtošanai ieskaties sadzīves tehnikas piedāvājumā. Tajā ieraudzīsi gan dažāda izmēra elektriskās, gāzes plītis, saldētavas, trauku mašīnas, gan arī boilerus, veļasmašīnas u.c. preces. Elektriskās virtuves iekārtas kā tvaika un taukvāres katlus, maizes krāsniņas u.c. iekārtas atradīsi pie mazās sadzīves tehnikas.

Plašs un daudzveidīgs biroja tehnikas klāsts

Nodrošini kvalitatīvu biroja darbību ar piemērota printera izvēli, skeneriem, kā arī visādām kancelejas precēm birojam.

Bagātīgais interneta veikala preču klāsts piedāvā lielu biroja iekārtu klāstu, sākot ar kancelejas precēm – DVD un CD matricu komplekti utt.-, un pat elektroniskās iekārtas kā daudzfunkcionāli un lāzerprinteri, papīra smalcinātāji, skeneri un cita biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām lietderīgas ir grafiskās planšetes, kurās ērti uzzīmēt dizaina skices, logo u.tml. grafiskos zīmējumus. Par ļoti izdevīgām cenām ofisa tehnikas klāstā arī biroja telpām aktuālie DLP, 3LCD un D-ILA tehnoloģijas projektori no pasaulē atzītiem zīmoliem: Hitach, Epson, Dell u.c.

PLAŠA DATORU, TELEVIZORU, TELEFONU IZVĒLE

Pasaulē populāru zīmolu telefoni

Iegādājoties mobilo telefonu, pievērs uzmanību ne tikai tā dizainam, bet arī tehniskajiem parametriem. Nozīmīgākie lielumi, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes ietilpība, kodolprocesoru daudzums, fotokamera un mobilo kodolprocesoru skaits, integrētās atmiņas kapacitāte, savienojumu iespējas. Pašlaik aizvien vairāk pērk viedtālruņus, kuriem ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikalā vari iegādāties tādu zīmolu kā Apple, Samsung, Nokia u.c. ražotāju modernos skārienjūtīgos.

Interneta veikals ir laba platforma, kurā salīdzināt izvēlētos mobilos telefonus pēc to tehniskās specifikācijas un funkcijām.

Viss mājas un biroja datoram

Interneta veikalā vari sameklēt lielu un daudzveidīgu datortehnikas piedāvājumu gan privātajām, gan arī darbavietas vajadzībām.. Gan daudzveidīgi datori (datorserveri, portatīvie un planšetdatori), datoru aksesuāri (klaviatūras, peles, ārējie cietie diski), kā arī dažādas elektroniskās ierīces – datoru skaļruņi no Acme, Microlab u.c., In-Ear austiņas, austiņas ar galvas stīpu, monitori u.c.

Pasaulē atzītāko ražotāju televizori mājokļa sajūtas radīšanai

Ja esi nolēmis iepriekšējo televizoru pret jaunāku, izmanto interneta veikala sniegtās priekšrocības. Salīdzināšanas platformā pārredzami varēsi salīdzināt atlasīto iekārtu tehnisko specifikāciju un izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko.

Iegādājoties televizoru, vienmēr būtiski apskatīt svarīgākos parametrus. Kā pirmais būtiskais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās . Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, tā lielumam jābūt 3 reizes mazākam par distanci, no kura paredzēts to skatīties. Otrs faktors nosaka ekrāna attēla kvalitāti un detalizāciju – ekrāna izšķirtspēja. Izplatītākie izšķirtspējas veidi ir High Definition un Full HD..Jaunākie televizoru modeļi no LG, Samsung un citiem ražotājiem atbalsta 3D formātu, kas nozīmē aizraujošus un baudāmus efektus. Turklāt arī jaunākā inovācija televizoru klāstā ir interneta savienojums, kas to padara ne tikai par raidījumu un programmu skatīšanās iekārtu, bet arī par multimediju izklaides kompleksu ar opciju lasīt ziņu portālus, sazināties sociālajās platformās un izmantot vēl vairākas Smart TV aplikācijas.

Šobrīd populārākie un vairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie nodrošina ideālu krāsu attēlošanu, attēlu kvalitāti, kā arī ir energoefektīvi. Otrs veids ir Plazma televizors, kas atbilstošs telpās ar vāju apgaismojumu, piemēram, nedēļas nogales filmu vakariem vai mājas kinozālei.

Apskaties visus interneta veikala 1a.lv piedāvājumus jau tagad, spiežot ŠEIT!

Comments are closed.