VAIRĀK NEKĀ 19 EIROPAS VALSTĪS AR 65 GADU PIEREDZI – DĀRZKOPĪBAS INTERNETA VEIKALĀ ATRODIET VISU NEPIECIEŠAMO, BAKKER-HOLLAND.LV

rožu stādiSagaidiet dārzkopības sezonu ar Bakker-Holland.lv! Plašajā dārzkopības katalogā jūsu vēlmēm ievērojams rožu stādu, dzīvžogu un koku stādi, ziedu un dārzeņu sēklu piedāvājums kopā. Veiciet pasūtījumu laikus un izbaudiet ziedoša dārza maģiju jau gaidāmajā sezonā.

Kā viens no Bakker-Holland.lv produktiem ir puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, balkona vai turpat dārzā, jo to pilnbriedumā sajūtīsiet fantastisku ziedu buķetes aromātu un vislabāko sajūtu. Begonijas, frēzijas, īrisi, dekoratīvais ingvers, kannas un neskaitāmas sīpolpuķes varēsiet nopirkt Bakker-Holland.lv vietnē.

 Bakker-Holland.lv varēsiet nopirkt dažādu veidu un šķirņu rožu stādi – miniatūras rozes, klājeniskās rozes un citas -, jebkura no šķirnēm piestāvēs gan mazā pagalmā, gan lielākās saimniecībās. Gar mūra sienu vai pie lapenes varar mēģināt iestādīt vīteņrozes , kas izveidos burvīgu ziedu sienu. Taču dobju plānošanā paredziet vietu lielziedu rozēm, kas apburs ar bagātīgu ziedu ražu un patīkamu aromātu. Bakker rozēm tiek piešķirta 5 gadu garantija. Aplūko plašo piedāvājumu šeit- http://www.bakker-holland.lv/rozes

Jūsu izvēlei dārzkopības preču sarakstā puķu un dārzeņu sēklu, garšaugu sēklas klāsts no Bakker-Holland.lv. Lai jūsu mazdārziņā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, iegādājieties meža zemeņu sēklas, ko varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Sēklu atvērumā varat nopirkt tropisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Ja nebaidāties eksperimentēt ar eksotisko augļu garšošanu , dārzā lieliski noderēs kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir gan labs vitamīnu avots – to ir iespējams izmantot augļu salātos un desertos. Vairāk nekā 200 dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Katalogā jūs varat pasūtīt arī neskaitāmu koku un krūmu stādus. Piedāvājumā atrodami gan masīvi koki ēnas radīšanai, gan ļoti kompakti pundurkrūmi un dzīvžogu krūmi platības apstādīšanai. Arīdzan augļu koki, kas iederēsies lielākā saimniecībā – plūmes, ķiršu stādi, ābeles u.c. no dažādām šķirnēm.

Ienāciet Bakker-Holland.lv un atrodiet plānus par dārzkopību un oriģinālu dārzu. Jūs varēsiet pasūtīt dažādus dārza piederumus, kā, piemēram, dekoratīvos podus, laistīšanas preces, dārza figūras un citas preces. Aplūkojiet Bakker piedāvājumu un iegādājieties tagad!

Posted in Dārzam

Permalink

Comments are closed.