Fotosesijas un citas dāvanas lieliskiem svētkiem  

oriģinālas dāvanasTuvojoties svinībām, jubilejām, kāzu jubilejai vai bērnu ballītēm, meklē dāvanu idejas? Standarta dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu rosinošām pārsteigumiem. Ielūkojies interneta dāvanu mājaslapā.Tur vari atrast nestandarta un interesantas dāvanas kā sievietēm, tā vīriešiem:

Interesanta brīvdienu dāvana

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti ģimenēm un kopā ar kolēģiem, iegūstot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Ģimeni tuvinošs un ļoti interesants pasākums ir ceļojumi, kas noderēs vecāku brīvdienu laikā. Amizants dāvanas risinājums ir laika pavadīšana piedzīvojumu parkā, izbraucienā ar skeletonu, kā arī vēl vairākas krāšņu emociju rosinošas izklaides.

Dāvana sirsnīgiem brīžiem

Nekas nevar būt vērtīgāks par brīžiem, ko pavadi kopā ar mīļajiem cilvēkiem. Tādēļ kopīga laika pavadīšana vienā no SPA vai atpūtas centriem palīdzēs piemirst ikdienu un izbaudīt divvientulību. Interesantas nodarbības šķitīs piemēroti praktiskiem un jaunā apgūšanas cilvēkiem. Gan gada romantiskāko svētku dienā, Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai vienkārši tāpat, izrādot mīlestību un cieņu.

Dāvanas svētkos visiem

Gatavojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu piedāvājumos. Relaksācija nedēļas nogalē, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs interesanta dāvana jauniešiem un pārim. Minētie ir tikai daži no standarta dāvinājumu aizstājējiem. Neparedzams saviļņojums un tā izraisītās emocijas ir labākais no visiem momentiem – jo interesantākas un nebijušas dāvanas, jo pacilātāka svinību sajūta. Izvēlies visoriģinālāko dāvanu, kas patīkami pārsteigs ikvienu-  http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/jaunaas-daavanas

UNIVERSĀLĀS DĀVANU KARTES

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros svētkos. Lai svētkos uzdāvinātu sen gaidīto, pietiek ar dāvanu karti – šādi jubilārs pats varēs izvēlēties, kā dāvanu karti izlietot. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas noder dažnedažādos ikdienas momentos: bērnu sasniegto panākumu atzīmēšanai, skolu abiturientiem utt. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to akurāti iesaiņo.

Lielisks veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir iegādājoties dāvanu karti.

Posted in Dāvanas

Permalink

Comments are closed.