Banketu apaļo  galdu īre visiem svētkiem

Akuratspasakums.lvReizēs, kad plānojat viesības vai greznu maltīti un jumsvajag galdus, kur sasēdināt tā viesus, banketu galdu noma tiešām ir ērts atrisinājums. Tas, kā arī citi SIA Akurāts nodrošinātie piedāvājumi, ļoti uzlabos svinību rīkošanu, jo sniegs iespēju ērti dabūt visu nepieciešamo.

Pateicoties priekšrocībām, ko nodrošina banketu galda noma, viesību sarīkošana būs tik ērta kā vēl nekad iepriekš. Šim pakalpojumam ir dažas ļoti būtiskas priekšrocības:

•   Aprīkojums lieliski noderēs svinībām, svētku mielastam un saviesīgiem gadījumiem;

•   Jānorēķinās vienīgi par laiku, kad aprīkojums vajadzīgs;

•   Par aprīkojuma salikšanu rūpēsies speciālisti

SIA Akurāts iznomā divu lielumu banketu galdus – ar 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Apaļās formas galdiem ir gaiša no koka gatavota virsma un tumši pelēks metāla rāmis. Ņemot vērā, ka galdiņu izskats ir patiešām neuzkrītošs, tie iederēsies jebkurā pasākumā. Bet, ja vēlaties radīt īpašu noskaņu,uzņēmums Akurāts piedāvā arī dekorus, galdautus unīpašas galda drānas.

Tāpat Akurāts sniedz arī banketa krēslu īri. Gadījumā, ja neplānojat, ka svinīgā mielasta viesi stāv kājās, banketu galdiņu īre bez tiem pieskaņotu sēdekļu īres pat nav iedomājama. Jums ir iespēja iznomāt komfortablus, melnas krāsas krēslus, kuri ir komfortabli pat tad, ja pasākuma laikā paredzēts tiešām daudz sēdēt. Lai radītu notikumam īpašu atmosfēru tiek piedāvātas arī dekorācijas, kā arī saskanīgi galdu un sēdekļu pārklāji.

SIA Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma, kā arī pārējie uzņēmuma pakalpojumi palīdzēs pasākumu organizatoriem samazināt izmaksas un nodrošināt augstas klases notikumu. Tā vietā, lai iegādātos galdiņus, jūs maksājat vienīgi par termiņu, kad galdi nepieciešami. Jāpiebilst, ka galdu iegāde prasa vairāk naudas, bet pasākuma organizatoriem būtu vajadzīgs sameklēt vietu galdu uzglabāšanai. Atcerieties, ka SIA Akurāts piedāvājums ir plašs –  piedāvājumā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre, ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli, paklāji, sildlampas un citas preces.

Comments are closed.