Augstas kvalitātes apaļie galdi un banketu krēsli laiskai atpūtai kafejnīcā

Rūpējoties par nozīmīgākajiem viesiem, primāri domājam par drošību un tikai pēc tam – par izklaidi. 21.gadsimtā banketu krēsli, piepūšamais dīvāns un bāra krēsli tiek izgatavoti no augstvērtīgiem izejmateriāliem un tie ir atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Piemēram, liela izmēra bāra lete pasargās no trauku nokrišanas. Jāņem vērā, ka bārā ir pieejami neskaitāmi darba rīki, tādēļ apaļie galdi ir lieliska alternatīva ierastajam kafejnīcas interjera risinājumam.

Ikviens kafejnīcas saimnieks novērtēs, kā apaļie galdi noderēs virtuvē un zālē, gatavojot gardus ēdienus

Apaļie galdi palīdzēs parādīt vēl radošāk gatavoto ēdienu, jo trauku daudzums tiek vienmērīgi salikts visā galdu virsmas platībā. Tādēļ apaļie galdi ir plaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju ērtāk un praktiskāk apkalpot viesus pie galdiem! Apaļie galdi ir moderns rīks, jo virsma pat divas reizes ietaupa telpas platību. Apaļie galdi veicinās dažādot maltīšu prezentēšanu, jo:

  • to tīrīšana aizņem maz laika;
  • tie ir ergonomiski un lēti ekspluatācijā;
  • tie ir droši un izturīgi.

Izturīgie banketu krēsli būs ilglaicīgi, bet izturīgais piepūšamais dīvāns būs noderīgi ērtai un drošai atpūtai kafejnīcā

Labsajūta ir svarīga ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Bārmeņi aicina par to rūpēties jau sākot ar bāra pirmo darbības dienu. To paveikt ir vienkārši, rūpējoties, ka piepūšamais dīvāns ir drošs un ērts, bet banketu krēsli – aprīkoti ar mīkstinātām malām. Piepūšamais dīvāns ir jāizvēlas tāds, kas ir ar “non-slip” pārklājumu apakšā, bet banketu krēsli – ar augstuma maiņas iespēju, jo veicinās klienta labsajūtu. Banketu krēsli un piepūšamais dīvāns jāsarūpē tādi, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ir ērti lietošanā un neaizņem daudz vietas.

Preces aplūko šeit- http://akurats.com/lv/

Pavadiet mērķtiecīgi brīvo laiku ar saviem visiem, izmantojot iespējas, ko sniedz bāra lete un bāra krēsli

Bāra krēsli un, piemēram, bāra lete, ir teicami rīki, kā pilnveidot kafejnīcas iekārtojumu. Minētais pieņēmums ir patiess, jo bāra lete un bāra krēsli ir radošs un interesants veids, kā pilnveidot bāra iekārtojumu un kopējo bistro tēlu. Bāra lete ir noderīga gan izklaidei, gan apmācības procesa īstenošanā, piemēram, iekārtojot mācību kafejnīcu. Bāra lete – izcils veids, kā attīstīt radošās prasmes, vienlaicīgi pārdodot produktu. Tas notiks vēl veiksmīgāk, ja iegādāsieties telpu aprīkojumu ar papildus iespējām, piemēram, interesantiem papildpriekšmetiem. Bāra krēsli un bāra lete, neaprobežojas tikai ar sēdēšanu un priekšmetu novietošanu, jo tām ir arī mantu novietnes funkcija.

Padariet bāra uzturēšanu vienkāršāku ar precēm no sortimenta! Te katram klientam ievērojamā klāstā ir pieejamas visdažādākās interjera lietas, piemēram, bāra krēsli, ērtie apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un piepūšamais dīvāns! Ieskatieties piegādātāju mājaslapā un izvēlieties jau tagad!

Posted in Default

Permalink

Comments are closed.