Ātro aizdevumu specifika

Mazliet pietrūkst līdz algai vai radušies neparedzēti izdevumi? Varbūt par noderēt var kredīti online.

Viens no aspektiem, kāpēc aizņemšanās tiešsaistē ir tik populāra – kredīti online ir saņemami bez ķīlas, galvojuma un citām birokrātiskām darbībām. Reizēm varētu šķist, ka šāds kredīta aizdevums var atrisināt teju visas problēmas . Tomēr nevajag aizmirst, ka kredīti online, tāpat kā jebkurš cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs lēmums, kas rūpīgi jāpārdomā.

Kredītam mēdz pieteikties cilvēki ar dažādu pieredzi, tāpēc bieži rodas jautājums, kur un vai vispār tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tā kā online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur nozīmīgākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru sortimenā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vēl viens faktors, kas tiek izvērtēts, izskatot kredīta pieteikumu, ir kredītņēmēja vecums. Katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek piešķirts. Visbiežāk tas ir no 20 gadiem. Tomēr ir arī kompānijas, kas šo pieejamību noteikušas no 19 gadiem vai no 18 gadiem.
Sms kredīts
Vēl viena opcija ir sms kredīts, kas paredz kredīta noformēšanu ar īsziņas starpniecību. Smskredīts piemērots steidzamām situācijām, taču jānoformē atbildīgi. Plašāku informāciju iespējams uzzināt šeit.

Kad par atbildi var kļūt īstermiņa kredīts?

Kredīti online un smskredīts noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela, noderīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu jāatdod pēc 30 dienām, pieejamā summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāņem arī vērā – jaunajiem klientiem maksimālā summa nav tik liela, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts atkārtoti. Savukārt nopietnāku plānu īstenošanai noderīgs ātrais aizdevums uz garāku termiņu. Šāda veida ātrais aizdevums piedāvā saņemt līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatdod saskaņā ar maksājumu grafiku. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir noderīgākais, pārdomā savas vajadzības un izvērtē iespējas. Te var palīdzēt aizdevēju mājaslapās esošais kredīta kalkulators, kas parādīs plānoto regulārā maksājuma apmēru.

Kredītu noformē atbildīgi

Aizņemties nekad vēsturē nav bijis tik vienkārši, kā tagad – internets un tehnoloģiju attīstība garantē, ka gan īstermiņa kredīts, gan sms kredīts ir pieejams pat neizejot no mājām – vienmēr, kad rodas tāda nepieciešamība. Un tomēr – ērtības neatbrīvo no atbildības. Lai neradītu sev virkni sarežģījumu, piemēram, mazinātu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi aizdevēju piedāvājumā nav, izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas veikt atmaksu .

Posted in Finanses

Permalink

Comments are closed.