APGŪSTI ZINĀŠANAS INTERNETĀ UN MĀCIES PĒC INDIVIDUĀLI IZSTRĀDĀTA MĀCĪBU GRAFIKA

R1TV-Logo-Krasas_VERTICALVisas vidusskolas Rīgā koncentrējas uz galveno uzdevumu, proti, sagatavot skolēnus iestājeksāmeniem Augstskolā. Mācību procesā skolēns apgūst mācību programmu, katru mēnesi mācoties 3 mācību priekšmetus un kārtojot katrā no tiem pa ieskaitei. Tomēr šobrīd, pilnveidojoties saziņas kanāliem, mācības internetā ir kļuvušas daudz populārākas nekā agrāk. Tā kā vidusskola ir ļoti svarīgs pamats turpmākajā jaunieša izglītošanās posmā, labas vidusskolas izvēle ir vitāli svarīga. Tā kā aizvien pieprasītāks kļūst mūsdienīgs apmācību process, tālmācība ir variants, ko saviem bērniem izvēlas daudzi vecāki . Vienīgi šajā gadījumā skolotājs komunicē ar skolēniem interneta vidē, tomēr tas nemazina mācību kvalitāti – skolēnam ir pat lielāka motivācija mācīties, jo arī pats mācību process ir aizraujošāks.

Mācību process Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā eSKOLAS vidē atbilstoši izglītības programmai ietver studenta patstāvīgas mācības pēc tālmācības mācību materiāliem un video rullīšiem. Pēc mācībām absolventi iegūst tādu pašu atestātu kā parastajās vidusskolās vienīgi šajā gadījumā ir vairākas būtiskas priekšrocības. Eksternāts ļauj savienot tālmācību ar darbu vai mācībām citās mācību iestādēs. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola apmācību gaitā organizē skolēniem video materiālus, kuras var noskatīties atkārtoti, izlasīt pasniedzēja komentārus vai parunāt ar skolotāju klātienē, atnākot uz skolu uz konsultāciju.

Reti kāds spēj iedomāties savu ikdienu bez piekļuves internetam – kā izklaides, tā darbam. Tad nu, kāpēc gan internetu nelietot arī ar mācībām? Skolēnam tas nozīmē ērtāku mācību gaitu, jo viņš pats var brīvi organizēt savu mācību laiku. Arī skolotāju un skolas komunikācija ir daudz cilvēcīgāka, proti, ar mūsdienīgu domu gājienu – pieņemot ikvienu skolēnu kā pilnībā izveidojošos personību.

Tālmācības vidusskola garantē, ka skolēns var kontaktēties ar skolotāju konsultācijās internetā vai forumā un Skype. Uz vietas var prasīt padomus arī citiem virtuālajiem klasesbiedriem. Šādi iegūta izglītība iemāca ne tikai nepieciešamās zināšanas, bet iemāca organizēt savu laiku un darboties online.

Comments are closed.