APAĻIE GALDI PALĪDZĒS DAŽĀDOS SVĒTKOS

apaļie galdi akuratsJa gribi, lai pasākuma iekārtojuma stilistika ir atšķirīga, kā laba alternatīva jāpiemin apaļie galdi. Tiem ir kvalitatīva uzbūve, turklāt  šie galdi iederēsies gandrīz ikvienā pasākumā, pateicoties to atturīgajai ārienei.

Uzņēmuma «Akurāts» piedāvājumā atrodami apaļie galdi, tādēļ, kad gribi šos galdus izmantot arī savā pasākumā, sazinies ar šo uzņēmumu! Viņu darbinieki vajadzīgo skaitu ar galdiem ne tikai atvedīs un aizvedīs, bet arī uzstādīs sarīkojuma atrašanās vietā.

Apaļos galdus meklē šeit- http://akurats.lv/2013/04/apalie-galdi/

BANKETU KRĒSLI — PIEMĒROTĀKIE BANKETIEM

Banketu krēsli  — tās ir vairākas priekšrocības: uz tiem ir ērti sēdēt, turklāt krēslu dizains iekļausies katros sarīkojumos. Neskatoties uz krēslu biezo polsterējumu un izturīgo karkasu, banketu krēsli pārvietojami diezgan vienkārši un nepieciešamības gadījumā tos iespējams salikt vienu uz otra. Tādēļ šo krēslu veids ir īpaši iederīgs, teiksim, ballēs, kad sarīkojuma gaitā krēslus nepieciešams operatīvi novākt. To izkārtošanu un novākšanu, kā arī piegādi nodrošina «Akurāts» pārstāvji.

BĀRA LETE, KAS IZMANTOJAMA VAIRĀKIEM MĒRĶIEM

Bāra lete lieliski noderēs pasākumos ar dzērienu pasniegšanu. Letes galvenā virsma platumā sasniedz 40 cm, tāpēc uz tās ērti var izvietot traukus un citas lietas. Letes priekšpusē nepieciešamības gadījumā iespējams piestiprināt uzņēmuma baneri un reklāmu, bet aizmugurē atrodas ērta un plaša virsma darbam, kā arī plaukts inventāram. Bāra lete ir maza daļa no sarīkojuma, tādēļ komplektā ar leti «Akurāts» sniedz iespēju nomāt arī bāra krēslus, ļaujot veidot monotonu sarīkojuma atmosfēru.

BALLĪTĒ IEDERĒSIES BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā jau pavēsta to nosaukums, domāti bāriem. Iedomājies situāciju — tiek rīkots pasākums, taču lokācijā nav pietiekami daudz krēslu. Šādā situācijā piemērotākais risinājums ir krēslu īre. «Akurāts» bāra krēsli izskatās mūsdienīgi un ir komfortabli, kā arī tos var salikt, tāpēc pasākuma norises vietu ir viegli transformēt. To īre ļauj izvairīties no liekām raizēm, jo krēslus nevajadzēs iegādāties, turklāt Tev ne par ko nevajadzēs lauzīt galvu, jo visas nepieciešamās darbības izdarīs uzņēmuma strādnieki.

PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — ALTERNATĪVA SVĒTKU VIDEI

Piepūšamais dīvāns — sākotnēji šis vārdu salikums varētu šķist mazliet savāds, bet nekā neparasta tajā nav. Pēc izskata piepūšamais dīvāns izskatās pēc klasiska ādas dīvāna, turklāt tas ir vieglāk pārvietojams un kopjams. Arī «Akurāts» piedāvā šadu mēbeli īrēt. Var izvēlēties vienai, divām vai trijām personām paredzētus, dažādu krāsu (pelēkā, baltā, oranžā) dīvānus. Komplektā tiek piedāvāts nomāt arī pieskaņotus galdiņus baltā un oranžā krāsā.

Iespējams redzēt, ka «Akurāts» izīrē gan teltis, gan citas lietas; iznomāti tiek apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Kad vēlies, lai Tavā pasākumā viss būtu augstā kvalitātē, dodies uz www.akurats.lv un vienojies par vajadzīgo priekšmetu īri jau tūlīt!

Comments are closed.