UNDESJUMS.LV MEISTARI – URBŠANAS DARBI AR LIELU PIEREDZI

artezisko aku urbsanaSIA „GROUND WATER” (Udensjums.lv) nodarbojas ar ūdensapgādes pakalpojumiem. Visu darbu kvalitāti garantē uzņēmumā strādājošie meistari ar lielu iepriekšējo pieredzi – ģeologs, kam ir attiecīgā izglītība un iepriekšējos darbos iegūts liels informācijas apjoms par Latvijas ģeoloģisko vidi, kā arī atbilstošs tehniskais nodrošinājums. Uzņēmuma rīcībā ir vairāki urbšanas agregāti, ar kuriem var veikt dziļurbumus gan personīgām, gan industriālām vajadzībām.  

Ja esat nolēmis, ka pienācis laiks savā mājā iegūt tīru un kvalitatīvu ūdeni, ko droši lietot arī uzturā, tad ir laiks padomāt par privāto artēzisko aku. Artēzisko aku urbšana un ierīkošana var aizņemt laiku no pāris dienām līdz nedēļai (atsevišķos gadījumos nedaudz ilgāk). Parasti artēziskās akas ierīko, lai varētu iegūt ūdeni no dziļākiem zemes slāņiem, kur ūdens ir daudz tīrāks un kvalitatīvāks, kā arī ir pasargāts no baktērijām un piesārņojuma. Tas, cik dziļš būs dziļurbums, izvēlas, ņemot vērā: * kādā dziļumā konkrētā Latvijas pieejams kvalitatīvs dzeramais ūdens; *cik daudz ūdens vajag patērētājam; *kāds ir pasūtītajam finansiāli labākais variants. Udensjums.lv eksperti artēzisko aku spēj ierīkot apmēram 3 līdz 10 dienu laikā, tomēr artēzisko aku urbšana atkarīga no tās dziļuma, konstrukcijas un grunts sastāva. Artēzisko aku izveides izmaksas aprēķina pēc: akas dziļuma, izmantotajiem materiāliem un pasūtītājam nepieciešamā ūdens apjoma.

Ja bieži vien jums mājās ir vajadzīgs ūdens nelielos apjomos, piem., dārza laistīšanai, tad nav obligāti nepieciešams dziļurbums. Šādā gadījumā labākā izvēle – ūdens spices izveide. Jūs spēsiet ātri un ērti piekļūt ūdenim, kas isus dārza un saimniecības darbus padarīs daudz vieglākus. Ūdens spices ierīkošana atmaksājas, ja nav vajadzīgs liels ūdens daudzums un tas tiek lietots tikai saimnieciskām vajadzībām, vai urbums tiek lietots periodiski, piemēram, tikai vasaras sezonā. Jebkurš taču apzinās, cik daudz atpūtas brīži tiek pavadīti vasaras mājās un dārziņos. Jau sen šajās vietās labi iederas spices, un arī tagad nav jāizdomā divritenis no jauna. Spices urbumu ierīko 1 – 2 dienu laikā. Gadījumos, ja nepieciešama vienīgi spices urbuma atjaunošana, tas aizņem vēl īsāku laiku!

Udensjums.lv pakalpojumu klāstā ietilpst arī ģeotermiskās apkures zondes jeb siltumsūkņu uzstādīšana. Ģeotermiskās zondes uzstādīšana ir pirmais solis, lai ēkā izveidotu siltumsūkņu apkures sistēmu. Ir svarīgi to paveikt uzmanīgi un pareizi, jo tas ir visas sistēmas pamatā. Udensjums.lv speciālisti ģeotermālās zondes ierīkošanas darbus veic visā Latvijas teritorijā, tāpēc, ja jums ir vēlme ierīkot siltumsūkni, noteikti ir vērts sazināties ar uzņēmumu.  Jums piemērotā laikā Udensjums.lv speciālisti veiks sākuma darbus, lai arī jūs savā īpašumā varētu ierīkot visur atzīto, videi draudzīgo siltumsūkņu apkuri! Siltumsūkņi samazina mājas energopatēriņu apsildei par 75% (salīdzinot ar citiem apkures veidiem). Udensjums.lv speciālisti veiks ūdensapgādes sistēmas ierīkošanu jūsu mājās un vienmēr ieteiks izvēlētajam objektam piemērotāko un labāko variantu!

Comments are closed.