Labākie apdrošināšanas piedāvājumi vienā vietā

kasko poliseSituācijā, ja jums nepieciešama automašīnas apdrošināšana, Mana Polise būs piemērotākā vieta, kur apdrošināšanu pirkt. Tur jums būs iespēja ērti un vienkārši apsvērt vairākus variantus, kā arī nopirkt sev piemērotāko. Jums būs pieejama gan OCTA, gan KASKO. Tikai ar ManaPolise.lv jums tiek nodrošināta izdevība nopirkt garantēto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanu, kas sāk darboties tikai piecpadsmit minūtes pēc apdrošināšanas polises iegādes.
Tik tiešām ātra,kā arī ērta OCTA ir pieejama, izmantojot kompānijas manapolise.lv nodrošinātās priekšrocības. Autovadītājiem nevajadzēs sadarboties ar ļoti daudzām kompānijām, lai iepazītos ar piemērotākajiem risinājumiem. Izvēloties Manapolise.lv auto īpašnieki saņems atbilstošāko piedāvājumu no vairāku labāko apdrošinātāju piedāvātajiem apdrošināšanas nosacījumiem. Polises tiek piedāvātas gan 1 auto, gan iestādes autoparkam. Gadījumos, kad nepieciešams apdrošināt dažus auto, ir izsniegtas speciālas cenas.
Apdrošināšanas polises saņemšana pie ManaPolise.lv nepatērēs ilgu laiku, jo apdrošināšanu var saņemt ne vienīgi Manapolise.lv ofisā, bet arī mājas lapā, kā arī WebMoney terminālos. Jāteic, ka ManaPolise.lv ir vienīgā kompānija Latvijā, pie kā atrodama garantētā obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Garantētā obligātā civiltiesiskā apdrošināšana ir apdrošināšanas veids, kas piedāvā šādas priekšrocības: *apdrošināšanu var noformēt ikvienā brīdī; *polise sāk strādāt piecpadsmit minūtes kopš tās noformēšanas; *par polises saņemšanu tiek piegādāta īsziņa vai elektronisks paziņojums, meils. https://www.manapolise.lv/kasko
Tikpat ērta ir arī KASKO saņemšana. Jums nebūs vajadzīgs apzināt neskaitāmus risinājumus, kā arī sadarboties ar daudziem apdrošinātājiem. Nosūtiet informāciju par transporta līdzekli, kā arī vadītājiem ManaPolise.lv, veiciet pasūtījumu, pēc tam ar jums kontaktēsies zinoši speciālisti, kas uzreiz sniegs informāciju par labākajiem risinājumiem. Autovadītājiem nebūs vajadzīgs izšķērst dārgo enerģiju, lai izvēlētos ekonomiski piemērotāko variantu.
Ar šo uzņēmumu ikvienam ir iegūstama ne vien transporta līdzekļa apdrošināšana, bet arī citi apdrošināšanas veidi. Pie šī uzņēmuma ir iespējams nodrošināt arī ceļojumus, veselību un dzīvību. Ar šo pakalpojumu piedāvātajām iespējām jums būs iespēja būt drošam jebkurā brīdī, tāpat jums nebūs vajadzīgs pārmaksāt. Jāteic, ka ir pieejama arī starpvalstu veselības apdrošināšana, kura būs tiešām būtiska, lai nekad neparādītos grūtības tālāk pārbraucienu laikā.

Comments are closed.