KVALITATĪVI ŽOGI UN VĀRTI NO TVORA.LV

žogs privātmājai tvora.lvSIA “Tvora” specializējas tādu dārza un teritoriju žogu ražošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Daudzveidīgajā klāstā atradīsiet klasiskus un modernus žogu risinājumus, kas Jūsu teritoriju noslēps no apkārtējiem un sniegs drošību!

Cilvēkiem, kam ir lieli privātie dārzi vai lauksaimniecības teritorijas un vēlme tos aizsargāt no nevēlamiem viesiem vai vienkārši gribas uzstādīt žogu vairāk kā dekoratīvu risinājumu, lieliski derēs dārza šogi no SIA “Tvora”. Ņemot vērā to, ka ikviena pircēja vēlmes ir atšķirīgas, iespējams iegādāties žogus no atšķirīgiem materiāliem, dažādos izmēros. Izvēlieties to, kas būs piemērots tieši Jūsu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi un sētas. Jebkuram no variantiem ir savas priekšrocības, tomēr nozīmīgākā no tām ir cena. Tāpat, visi dārza žogi pieejami par pieņemamām un klientiem draudzīgām cenām, kas ir vēl viens iemesls, kādēļ vērts uzticēties SIA “Tvora”.

Jāatceras, ka par nozīmīgu elementu žogu sistēmās kalpo žogu stabi. Metāla žoga stabi ir populārākie no stabu veidiem, jo tie ir diezgan izturīgi, tos var ērti uzstādīt, kā arī pavisam ērti var pielāgot vajadzīgo izmēru un un stilu. SIA “Tvora” ražo gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, kā arī ovālus žogu stabus atšķirīgos izmēros. Žogu stabi var būt ar cinkotu vai GALFAN pārklājumu, kura sastāvā ir 95% cinks un 5% alumīnijs. Žogu stabiem ar speciālo pārklājumu GALFAN būs aptuveni 3x ilgāks kalpošanas laiks nekā parasti cinkotiem žogu stabiem.

Ērtai un praktiskai piebrauktuvei vai mājas ieejai visvairāk iederēsies SIA “Tvora” piedāvātie teritoriju vārti – gan divviru, gan bīdāmie, gan automātiskie. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un visām detaļām, bet tie nav vienīgie pieejamie varianti. Uzņēmums sniedz izturīgus un saskaņotus vārtu risinājumus atbilstoši katram pasūtījumam. SIA “Tvora” zinošie meistari arī informēs par Jums labāko vārtu variantu – piem., lielā teritorijā piemērotākie ir automātiskie vārti. Kāpēc? Automātiskie vārti ir ērti autovadītājiem, jo tos iespējams atvērt, piem., no mašīnas.

Sīkāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem produktiem iespējams iepazīties firmas mājas lapā www.tvora.lv. Lai arī “Tvora” ir bāzēts Lietuvā, žogu piegāde tiek veikta uz jebkuru klienta norādīto adresi Latvijā.

Posted in Dārzam

Permalink

Comments are closed.