IZVĒLIES KONDICIONIERI MĀJAI UN BIROJAM NO 1A.LV!

Kondicionieri 1aJa straujais dzīves ritms neļauj patērēt neskaitāmas stundas veikalos, taču vēlies iegādāties kvalitatīvas lietas mājai vai birojam, nekavējies ne mirkli un ienāc 1a.lv! Plašajā preču sortimentā atradīsi visu iespējamo, sākot no datortehnikas un video kamerām, līdz pat dārza nojumēm, kas ideāli piemērotas dārza svinību organizēšanai.

KONDICIONIERI – RISINĀJUMS, LAI ATVĒSINĀTOS KARSTĀJĀ LAIKĀ

Gada karstajā sezonā – vasarā, radīsies grūtības uzturēties un strādāt biroja telpās vai mājoklī karstā gaisa dēļ. Lai atvēsinātos un koncentrētos darbam, labs risinājums ir gaisa kondicionieri. Kondicionieri rūpēsies par to, lai telpā tiktu nodrošināta nepieciešamā gaisa temperatūra. 1a.lv piedāvājumā divu tipu kondicionieri: iekštelpu un Split sistēmas kondicionieri. Izvēlies to kondicionieri, kas piemērots Tavām vēlmēm. Jāpiebilst, ka visi kondicionieri piedāvā gan dzesēšanas, gan sildīšanas funkciju, līdz ar to kondicionieris būs piemērots ne vien karstajā vasaras sezonā, bet arī aukstajos gada mēnešos. Tāpat arī kondicionieri piemēroti telpām, kuras nav iespējams izvēdināt, kā rezultātā rodas sasmacis gaiss. Kvalitatīvi kondicionieri no 1a.lv ir pareizā izvēle, kad nepieciešams risinājums karstajai vasarai!

Vairāk par kondicionieriem uzzini- http://www.radio1.lv/reklamraksti/item/16935-komforts-kas-atmaksajas-kondicionieri-no-1a-lv.html

PRECES MĀJAI NO 1A.LV PLAŠĀ SORTIMENTĀ

Pārmērīgi sauss gaiss ir regulāra problēma mūsdienu birojos un mitekļos, ko ērti risina gaisa mitrinātāji. Ielūkojies 1a.lv piedāvājumā, kur uziesi populāru ražotāju modeļus ar atšķirīgiem tehniskajiem raksturlielumiem, kā arī piemērotību visdažādākajām telpām – sākot no mazas istabas un beidzot ar plašu zāli.

Ja dzīvojamā platība nav piemērota apģērba tradicionālajai žāvēšanai pēc mazgāšanas vai ikdienas aizņemtībā tam neatliek laika, vienkāršs risinājums būs veļas žāvētājs. Preču piedāvājumā no  veikala 1a.lv pieejami dažāda tilpuma un jaudas veļas žāvētāji no tādiem populāriem sadzīves tehnikas ražotājiem kā AEG, Bosch, Elektrolux un citiem. Žāvētājs atvieglos ikviena dzīvi, sagādājot sausu un valkāšanai gatavu apģērbu īsu brīdī pēc tā mazgāšanas.

Lai atvieglotu pārtikas preču uzglabāšanu ilgākam laika periodam, jebkurā mājoklī noderēs saldētava. Tiešsaistes iepirkšanās vietnes 1a.lv preču sortimentā pieejamas gan horizontālā, gan vertikāla tipa saldētavas ar dažādu tilpumu, darbības jaudu un plauktu izkārtojumu.

Līdz ar silto mēnešu iestāšanos arvien aktuālākas kļūst dārza nojumes patīkamākai atpūtai svaigā gaisā. Dažāda izmēra, krāsas un konstrukciju tipa nojumes atrodamas tiešsaistes veikala 1a.lv piedāvājumā. Nojume ne tikai ļaus patverties no sliktiem laika apstākļiem, bet arī vizuāli veiksmīgi iederēsies pagalmā un kalpos kā praktisks papildekipējums, dodoties tūrisma atpūtā pie dabas.

Interneta veikals 1a.lv – vērienīga izvēle, lielisks serviss un vienkārša iepirkšanās ikvienam! Ieskaties preču piedāvājumā arī Tu!

Posted in Mājai

Permalink

Comments are closed.