Ātrais aizdevums no Vivus.lv – izvēlies izdevīgāko!

ātrais kredītsPašlaik viens no pieprasītākajiem kredīta veidiem ir ātrais kredīts, un to izsniedz vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. Plašais piedāvājums var radīt apjukumu, tāpēc nereti ir sarežģīti izvēlēties atbilstošāko risinājumu. Kompāniju piedāvājums atšķiras ar vairākiem rādītājiem, piemēram, procentu likmi, atdošanas laiku un citiem. Piedāvājam vairākus vienkāršus padomus, kas patiešām vienkāršos atbilstošākā aizdevuma izvēli.
Labākākā ātrā aizdevuma izvēli var vienkāršot, sekojot vairākiem padomiem. Tie ir:
•   Izvēlieties kredītdevējus, kas piedāvā jums vēlamo kredīta apmēru;
•   Izvērtējiet, vai jūs apmierina piedāvātais atmaksas laiks;
•   Atlasiet kompānijas ar jums piemērotāko kredīta izsniegšanas laiku.
Protams, pirms izvēlieties izdevīgāko kredītu, izvērtējiet, vai ātrais aizdevums tiktiešām ir jums atbilstošākais risinājums. Proti, ātrais aizdevums ir piemērots situācijām, kad nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk, citos gadījumos apsveriet iespēju aizņemties bankā.
Ātrais kredīts ir salīdzinoši mazs aizdevums, tāpēc tas nav paredzēts salīdzinoši lielu mērķu realizēšanai. Ātro kredītu no Vivus.lv visbiežāk izmanto brīžos, kad ir iespēja izmantot izdevīgu akcijas piedāvājumu, mazliet pietrūkst naudas ikdienas izdevumiem, personas grib veikt kādu vērienīgāku pirkumu, kā arī citosgadījumos. Visbiežāk kredīta summa ir līdz vairākiem simtiem latu, tomēr kredīta summas mēdz būt arī lielākas – līdz 1000 vai pat 1500 latiem.
Kad esat izvēlējies ātro aizdevumu, kura apmērs atbilst jūsu vēlmēm, pārliecinieties, vai jūs apmierina arī kredītdevēja piedāvātais atmaksas laiks. Bieži ātrais aizdevums ir jāatdod viena mēneša laikā, tomēr daži aizdevēji piedāvā līdz 12 vai 24 mēnešiem garu atmaksas termiņu. Noformēšanas un izsniegšanas ilgums dažādiem ātrajiem kredītiem ievērojami neatšķiras un visbiežāk ir no 10 minūtēm līdz vairākām stundām ilgs.

Posted in Finanses

Permalink

Comments are closed.